Pas daljes nga qelia e burgut, Stresi publikon video ku po shijon luksin me tufa parash

By

U bënë një muaj pas daljes nga qelia ku ishte i mbyllur për disa muaj për shkak se u kap me drogë dhe armë, në fund të vitit të kaluar në një hotel në Tiranë.

Kohëve të fundit është përfolur edhe ndarje nga gruaja e tij, ku të dy kanë dhënë shenja në Instagram se mes çiftit kishte probleme.

Pas lirimit të tij, ai ka publikuar këngën e parë që quhet “Real Life” dhe e solli me videoklip.

Tani Stresi ka postuar në Instastory të Instagramit video ku shihet duke përkëdhelur tufa të shumta me para.

Ai poashtu shihet duke kapur disa tufa parash në dorë duke bërë gjasme me telefon dhe thot “Eja takohemi tek ‘hood-i’”.  /Prive.al

Artikuj të ngjashëm