Kë s’do ta ftonte kurrë në emision Roza Lati? (VIDEO)

By

Prezantuesja e njohur shqiptare, Roza Lati, të shtunën që sapo kaloi, iu përgjigj pyetjeve picante të emisionit Prive.

Ajo tregoi kë s’do të ftonte kurrë në emision, a flirton me kolegët, a ka foto erotike në telefon dhe cila është mania e saj më e madhe.

Këto por edhe shumë të tjera i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm