Blero tregon nga çka ka fobi (VIDEO)

By

Blero ka treguar për herë të parë në Prive, 10 gjërat të cilat nuk i keni ditur më parë për të.

Artisti ka edhe një punë të dytë jashtë muzikës dhe për këtë flet vet ai.

Nga çka ka fobi Blero, çka urren dhe çfarë ka hobi, e kuptoni në videon e mëposhtme.

Nëse nuk e dini, Blero këtë vit martohet me Afronën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm