Mihrije Braha rivalizon modelet në sesionin për dyqan (FOTO)

By

Pak ditë më parë, këngëtarja Mihrije Braha nisi sipërmarrjen e re.

‘Mihrije Braha Fashion’ është dyqani i ri i hapur në rrugën B që do ofrojë fustane nusërie dhe solemne.

E pak kohë pasi e nisi biznesin, Mihrija është kujdesur që të promovojë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ajo ka realizuar fotosesion krah modeleve me fustanet e reja ku rivalizon modelet krah saj. /Prive.al

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

Artikuj të ngjashëm