Jennifer Lopez thotë se ajo luajti në filmin ‘Hustlers’ pa pagesë

By

Jennifer Lopez nuk punon falas – nëse nuk është në kushtet e saj.

“Unë jam paguar një shumë të tërë parash për” Hustlers “, 50-vjeçarja i tha GQ për numrin e tyre të vitit 2019 të lëshuar të hënën.

Image result for hustlers jlo

“E bëra falas dhe e prodhova,” vazhdoi aktorja. “Unë e mbaj veten time, ju e dini?


“Hustlers” fitoi mbi 33 milion dollarë gjatë fundjavës së saj të hapjes, duke e bërë punën e Lopez që t’ia vlej.
“Unë kurrë nuk kam qenë i motivuar nga paratë,” shpjegoi Lopez. “Unë gjithmonë jam motivuar nga, dua të jem një aktore e shkëlqyer, një këngëtare e shkëlqyer, një valltare e shkëlqyer. Dua të bëj filma. Unë dua të bëj muzikë. ”Dhe paratë erdhën me kohën ”. 

Burimi: Pagesix.com

Artikuj të ngjashëm