Rritet ‘shtëpia’ On Records, Adelina Berisha pjesë e saj

By

Labeli On Records nga tani e tutje ka një anëtare më shumë, këngëtaren Adelina Berisha.

Lajmi është bërë i ditur nga menagjeri Mehmet Elshani që përmes një postimi në Facebook i ka uruar mirësearadhje Adelinës.

Projekti i saj i parë që mban vulën e Zzap&Chriss do publikohet së shpejti dhe do të pasohet edhe me disa krijime tjera muzikore që do e sjellin këngëtaren më ndryshe nga si jemi mësuar ta shohim.

Ndryshe, Adelina 2015-tën po e përmbyll si një vit mjaft të suksesshëm me projekte që përgjithësisht, u pëlqyen nga publiku. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm