Mes tensioneve me Britney, nëna e Britney Spears pretendon se ka një dëshirë të vetme për të

By

Lynne Spears pretendon se ajo thjesht dëshiron që vajza Britney të jetë “e lumtur” në mes të tensioneve të vazhdueshme mes tyre.

Në videon e siguruar nga Page Six, një fotograf kapi Lynne duke lënë LAX të enjten dhe e pyeti se si po ndihej pasi nuk u ftua në dasmën e vajzës së saj të larguar, me Sam Asghari.

“Unë thjesht dua që ajo të jetë e lumtur,” u përgjigj Lynne, ndërsa ajo ecte drejt parkingut.

Kjo nuk ishte hera e parë që Lynne u përpoq të afrohej me vajzën e saj pas mosmarrëveshjes së tyre për konservatorin kontrovers të këngëtares .

Pas dasmës së këngëtares “Toxic” më 9 qershor, Lynne komentoi postimin e Britney në Instagram ku shfaqi foto nga ceremonia luksoze që u zhvillua në oborrin e shtëpisë së saj.

“Ti dukesh rrezatuese dhe kaq e lumtur!” komentoi Lynne. “Dasma juaj është dasma “Ëndërr”! Dhe ta kesh atë në shtëpinë tënde e bën atë kaq sentimentale dhe të veçantë! Unë jam shumë e lumtur për ju! Unë të dua!”

Britney ndërpreu lidhjet me shumicën e familjes së saj pas përfundimit të konservatorit të saj pothuajse 14-vjeçar që kontrollonte çështjet personale dhe pasurinë e këngëtares.

 

Artikuj të ngjashëm