Pallat mbretërish – kjo është shtëpia që ka blerë Fatmir Hysenbelliu

By

Ish futbollisti shqiptar Fatmir Hysenbelliu, tani një biznesmen i suksesshëm, ka blerë një shtëpi ëndrrash.

Hysenbelliu ka ekspozuar mbrëmë në Instagramin e tij pamjet mahnitëse të shtëpisë së re që e ka në Tiranë.

Pishinë jashtë objektit dhe pamje mahnitëse, rezidenca e tij e re u ngjanë sarajeve të sulltanëve.

Madje edhe përbrenda mureve, ai është kujdesur që dekorimi të jetë në nivel duke e mobiluar me shumë shije shtëpinë e tij.

Më poshtë disa nga fotot që janë publikuar edhe nga miqtë e Hysenbelliut:

Artikuj të ngjashëm