Jasmin thyen heshtjen për deklaratat e Andit ndaj saj

By

Jasmin Kadriu ishte e ftuar në ‘Big Talk Kosova’ emisionin e drejtuar nga Elita Rudi, ku foli për deklaratat e Andit ndaj saj.

Ajo theksoi se nuk ka qenë e fiksuar pas Andit dhe gjithashtu tregoi që ishte prekur për komentet e Andit ndaj peshës së saj.

Për të dëgjuar rrëfimin e saj të plotë ndiqni videot e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm