Morena dhe Stresi lansojnë duetin e shumë komentuar “Bad Girl”

By

Ishte menduar të lansohej ditë më parë si parë si projekt, por problemet teknike bën që Morena e Stresi ta shtyejnë duetin për datën 24 të këtij muaji.

E ashtu ndodhi.

Para disa minutash Morena dhe Stresi sollën “Bad Girl”.

Kënga është punuar në “BadBoys Label”./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm