Meqë ende jemi te ethet e Game of Thrones – ja si ka ndryshuar stilet ndër vite ‘Sansa Stark’

By

Aktorja e famshme Sophie Turner e njohur për tërë botën me rolin e Sansa Stark në serialin “Game Of Thrones”, është rritur në sytë tanë dhe stili flokëve të saj ka ndryshuar ndër vite.

sophie turner hair style evolution 01 24274560

Ajo ka nisur të luajë në serialin e HBO-së që kur ishte 14 vjeçare dhe aktorja britanike ka ndryshuar ngjyrën e prerjen e flokëve gjatë tërë kohës.

‘Ngjyra ime natyrale është bionde dhe ashtu ndjehem më së shumti unë. Me flokët e kuqe ndjehem më me klas dhe një grua më e fuqishme. Por kur jam bionde ndjehem normal dhe më “tom boy”, e ky është personaliteti im’, kishte thënë ajo në një intervistë.

sophie turner hair style evolution 01 24274560
sophie turner hair style evolution 01 24274560
sophie turner hair style evolution 01 24274560
sophie turner hair style evolution 01 24274560

Artikuj të ngjashëm