Aktivizohet Adelina Ismaili, kësaj radhe shkon në…

By

Pas disa javë në ‘zhdukje’, Adelina Ismaili është rikthyer në rrjete sociale.

Përveç kësaj, ajo po vazhdon të jetë e pranishme në koncerte.

Të shtunën ajo do të performojë në një klub të Zvicrës bashkë me Majk dhe Ghetto Geasy.

Këngëtarja pasi u rikthye në Instagram, na zbuloi se ka bashkëpunuar me grimeren Sellma për disa produkte të saj./Prive.al

View this post on Instagram

Here we come 🇨🇭 @avalonclubluzern

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Artikuj të ngjashëm