Publikohet bashkëpunimi mes Fifit, Bardhit dhe DJ Gimi (VIDEO)

By

Është lansuar bashkëpunimi mes Fifi, Bardhit dhe DJ Gimi.

Kënga quhet ‘Du&Ich’ që në shqip i bie ‘Ti dhe unë’.

Për muzikën u kujdes Çelik Lipa ndërkaq në vijë melodike kanë punuar Fifi dhe Bardhi.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm