Mëngjeset e Luana Vjollcës në Maldive, po që i kemi zili

By

Në Maldive ajo ka zgjedhur t’i kalojë pushimet dimërore, dhe vazhdimisht ka publikuar imazhe dhe video nga këto ditë që po i kalon në plazhet e bukura ekzotike.

Këngëtarja e moderatorja ka nisur pushimet dhe po i shijon maksimalisht, e pamjet e bukura nga plazhi i Maldiveve i ka ndarë edhe me fansat e saj në Instagram.

Madje mëngjesin e saj dhe mënyrën se si e ka gdhirë ditën, do e donim të gjithë.

Nga vila e saj e cila është e pozicionuar në oqean, ajo ka xhiruar zbardhjen e mëngjesit me pamje nga oqeani dhe është mahnitëse. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm