Liberta na prezanton një truk gjenial për vetulla të përsosura

By

Për vetulla të krehura larg të çrregulltës e gjitha që ju duhet është një sapun dhe një brushë si ato të maskarave që përdorni.

Në një video të fundit në TikTok, Liberta na prezantoi këtë truk se si të rregullojmë vetullat.

Ajo ju propozon të merrni një sapun pa ngjyrë dhe një brushë të pastër.

Të gjithë procesin tejet të thjeshtë, mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

@liberta.spahiuPerfect Eyebrows hack 🤩 ##soap ##technique ##hack ##amazing ##fyp ##tiktokkosova ##beautifu

♬ original sound – libertaspahiu

 

 

Artikuj të ngjashëm