Si ndihet vërtet Selena Gomez për foton me Hailey Bieber?

By

Selena Gomez nuk është këtu për të njëjtën narracion të vjetër grindjeje.

Kjo është arsyeja pse ajo nuk po i shton benzinë zhurmës së mediave sociale për foton e saj të fundit me Hailey Bieber. Në fakt, kur u pyet për foton virale – të realizuar në Gala-n e Muzeut të Akademisë 2022 në Los Angeles më 15 tetor – Selena thjesht i tha Vulture, “Nuk është një punë e madhe. Nuk është as një gjë”.

Deklarata e këngëtares së “Lose You to Love Me” vërteton më tej se ajo dhe Hailey, e cila është e martuar me ish-in e Selenës, Justin Bieber, po kalojnë nga tensioni i përfolur mes tyre.

Duke pozuar për foton së bashku, Selena dhe Hailey “dëshiruan të tregonin se në të vërtetë nuk ka urrejtje mes tyre dhe se të dyja janë në një vend të mirë”, tha një burim për E! News. “Ishte një moment dhe një mundësi për ta lënë pas gjithë zhurmën dhe ato e shfrytëzuan atë”.

Për Selenën, fokusi i saj është në dokumentarin e saj të ardhshëm, My Mind & Me, një vështrim thellësisht personal brenda rrugëtimit të saj të shëndetit mendor.

Siç shpjegoi ajo, Selena u bashkua me regjisorin Alek Keshishian pasi pa filmin e tij mbi Madonna, Truth or Dare. “E kam parë shtatë herë,” i tha Vulture alumi i Disney-t. “Mendoj se është e mrekullueshme të shohësh dikë në atë dritë – pavarësisht nëse i pëlqente apo jo, mendoj se ajo ishte aq e disponueshme për njerëzit. Mendoj se ndonjëherë në pozicionin tim, mund të jesh i paarritshëm. Por ajo ishte aq e afërt saqë zemra jote ishte me të”.

“Mendoj se doja të bëja diçka që ishte pak sipërfaqësore në fillim,” pranoi ajo. “Isha sikur, “Oh, do të ishte mirë të bëja një dokumentar në turneun tim”. Por Alek, mund të flasësh me këtë – ai nuk bën thjesht gjëra të rastësishme. Ai është shumë pjesë e historisë dhe asaj që bëhet”.

Artikuj të ngjashëm