Qëndrimi në Tiranë: Fjolla Morina tregon arsyet e kësaj zgjedhjeje (VIDEO)

By

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, javën e fundit ishte protagoniste e njërës prej intervistave të zakonshme në Prive.

Ajo foli për shumë detaje të pa thëna deri më tani si dhe zbuloi titullin e projektit të saj të ri tashmë të përfunduar.

Pos saj këngëtarja u pyet edhe për arsyet që po e shtyejnë atë të qëndrojë në Tiranë edhe tashmë kur ka përfunduar spektakli ‘Dance ëith me’ në të cilin mori pjesë muaj më parë.

E se cilat janë arysyet që e çuan Fjollën drejt një vendimi të tillë mund t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm