Menduat se mbaroi gjithçka me dasmën e Gjikos? Gaboheni!

By

Ka kaluar më shumë se një muaj nga dasma e Elitës dhe Gjikos.

Menduam se pamë gjithçka dhe tashmë dasma i përket një kapitulli të mbyllur poooor, gabohemi!

Ditën e nesërme në orën 16:00, çifti do postojë të plotë në Youtube dokumentarin nga kurorëzimi i dashurisë.

Një dhuratë e tillë për fansat vjen pas klipit të përbashkët ‘Distanca’ dhe konfirmimit të pritjes së ëmbël.

A po e prisni këtë dokumentar nesër? Na thoni mendimin tuaj… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm