Familja, publiku qe e kritikoi për bashkëshortin e mëmësia – Adelina Tahiri i rrëfen të gjitha në Prive

By

Publiku i saj i doli shumë kundër kur publikoi vendimin se ishte martuar me avokatin maqedonas Serjoza Markov.

Të gjithë e akuzuan se ajo s’kishte bërë zgjedhjen e duhur, ndërsa këtë mbrëmje për herë të parë Adelina Tahiri i rrëfen të gjitha.

Cili është raporti i saj me vajzën 18 vjeçare të bashkëshortit, si ishte procesi i shtatzënisë për të dhe si e kishte pritur familja e saj vendimin për tu martuar me një maqedonas.

Ndiqeni sonte në Prive në ora 19:00 në Klan Kosova me Liberta Spahiun. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm