Mendoni ju që Sara Berisha ngjan me aktoren e famshme?

By

Sara Berisha numëron më shumë se 250 mijë ndjekës besnikë në llogarinë e saj në Instagram, dhe duket se disa nga ata i kanë vënë në dukje se ajo ngjan shumë më aktoren hollivudiane.

Bëhet fjalë për Zendaya yllin e serialit “Euphoria”. Në një postim në InstaStory ajo madje e ka hedhur me votë se nëse i ngjan asaj apo jo.

Më poshtë mund të shihni postimin e saj në Instagram, dhe na thoni, mendoni se i ngjan blogerja shqiptare asaj? /Prive.al

Sarah Berisha gjen sozinë e saj, bëhet fjalë për yllin me

Artikuj të ngjashëm