Seldi ndërron të dashurat si çorape – reagon Sindi

By

Shpeshherë çifti Seldi Qalliu dhe Sindi Celaj gjendjen në titujt rozë që aludojnë në një ndarje.

Njëjtë kështu ndodhi edhe në muajin dhjetor, kur ndjekësit kishin vërejtur se Sindi kishte fshirë fotot me Seldin.

Për Prive ajo kishte deklaruar: “Më vjen keq por nuk jemi ndarë. Thjesht një konflikt i vogël si çdo çift që u krijua me impulsivitet”.

Një ndjekës e ka pyetur në Instagram: “Je ndarë nga Seldi ëëë.. Ju ndërron si çorapet.”

“Nga e paske marrë vesh ti këtë informacion totalisht të gabuar?” i është përgjigjur ajo me një video. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm