Kush po i mungon Albërisë?! (Video)

By

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka lënë për pak Shtetet e Bashkuara të Amerikës për shkak të angazhimit në Dance With Me dhe Kënga Magjike.

Po ashtu, Hadërgjonaj është duke qëndruar afër vajzës dhe mbesës së saj.

Mirëpo në përtej oqeanit është nje tjetër person i dashur për të. Bëhet fjalë për vajzën e dytë, Anxhelinën e cila aktualisht është duke qëndruar në kontinentin amerikan.

Albëria ka treguar se e ka marr malli për krenarinë e saj që është Anxhelina e për ta treguar këtë ka shpërndarë një video të bërë kohë më parë kur vajza e saj këndon për Presidentin e Shqipërisë.

Artikuj të ngjashëm