Melisa nuk do surpriza në Prime, por pse? (VIDEO)

By

Melisa ka thënë se nuk i pëlqen t’i bëjnë surpriza në Prime.

Derisa disa nga banorët po diskutonin për këtë pjesë, këngëtarja tha se nuk i do, dhe për këtë pati një arsye.

Megjithatë, ajo tha se shoqen e ngushtë do ta takonte për dallim nga familjarët.

Ndiqni videon.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm