Modelja i propozon martesë Skerdit, kështu u përgjigj këngëtari (FOTO)

By

Një modele i ka propozuar martesë këngëtarit të njohur nga Shqipëria – Skerdit.

Artisti I cili së fundmi ka publikuar bashkëpunimin me Mimoza Shkodrën, shfrytëzoi opsionin pyetje/përgjigje në mënyrë që të bashkëbidesojë me fansat.

Njëra prej pyetjeve më interesante ishte: “pse nuk martohesh me mua, unë modele ti këngëtar leku letër?”.

Dhe Skerdi nuk hezitoi t’i përgjigjej veçse nuk gjeti fjalë.

Artisti vendosi disa emoji në formë të të qeshurave dhe asgjë më shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm