Dalin pamjet e para të klipit të Melindës me Skerdin

By

‘Mafioza’ është gati.

Melinda dhe Skerdi zbuluan sot se projekti i tyre i përbashkët lansohet me 25 qershor në orën 12:00.

Ata sot madje publikuan pamjet e para të videoklipit i cili duket se u xhirua jashtë Kosovës.

Ndiqni pamjet në videon më poshtë dhe nisni numërimin prapa për njërin ndër hitet e verës./Prive.al

Bora-Care with Mold-Care is a spray-on application that is applied to wood by your pest control Carole Chazoule. Bora-Care with Mold-Care kills existing mold and helps.

Artikuj të ngjashëm