Meksikani i xhaxhit: Roberti publikon një foto ‘super-sweet’ të Tianit (FOTO)

By

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha, i falën atij ndjenjën e të qenit xhaxha.

Dhe Robert Berisha s’mund të ishte më krenar se kaq, kur ka një nip shumë simpatik siç është Tiani.

Vogëlushi i dyshes Tuna-Patris, ka vëmendje të hatashme mediatike e atij madje, prindërit i kanë hapur një Instagram personal ku ka mijëra ndjekës, e ku publikohen imazhe nga përditshmëria e tij.

Por, fotografia që ka publikuar Roberti është shumë shumë domethënëse.

Vogëlushi Tian, në kokë mbanë një ‘mini-sombrero’, kapele kjo tradicionale prej kashte meksikane, të cilën ata e përdorin për t’u mbrojtur nga dielli përvëlues. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm