Loredana shkon në studio me personin e veçantë (FOTO)

By

Loredana nuk ka të ndalur!

Pas albumit të saj, reperja e famshme në Gjermani e Zvicër por edhe më tej, po vazhdon të punojë në projekte të reja muzikore dhe këtë e ka bërë të ditur përmes Instagramit.

Madje ajo, sonte mori me vete në studio edhe një person të veçantë.

Artistja ishte e shoqëruar nga vajza e saj Hana, dhe në krah kishte dy producentët me të cilët Loredana punon që nga fillimi i karrierës së saj.

Nëse nuk e dini, pak javë më parë, Loredana njoftoi për ndarjen e saj nga Mozziku, publikisht duke thënë se tani e tutje është një nënë beqare dhe se do të punojë fort për fëmijën e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm