‘MegaSun’ hap pikën e re, tani edhe më afër jush

By

Kur mendoni për vendin e duhur ku ju mund të rreziteni shëndetshëm dhe të fitoni pamjen ideale për lëkurën tuaj, MegaSun – është adresë që tashmë e dini!

Kompania lidere e shërbimit dhe furnizimit me paisje për solarium, me një trend vetëm rritës, fundjavën e kaluar u zgjerua me një pikë të re.

Lokacioni i dytë në Prishtinë, pas atij në Bregun e Diellit, vjen në lagjen Arberia.

Hapja u bë në një event të mahnitshëm, në praninë e shumë fytyrave publike, të cilët ndër vite MegaSun-it, i besuan dukjen e tyre në katër stinët e vitit.

Kryeqytetit i duhej një lokacion i dytë i MegaSun, por pse pikërisht?

Kuptojeni duke klikuar në materialin e mëposhtëm. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm