Albina Kelmendi do të konkurrojë për Eurovision?

By

Para disa ditësh, Albina Kelmendi i dha fund beqarisë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Valon Vataj, u martuan me një dasmë të madhe mes familjarëve dhe miqve.

Pas dasmës, çifti ka udhëtuar drejt ishujve Maldive për muaj të mjaltit, dhe pas kthimit këngëtarja do të jetë goxha e angazhuar.

Prive ka kuptuar se ajo do të konkurrojë për Eurovision.

Detajet të tjera i gjeni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm