Lajm i mrekullueshëm nga familja Ismaili

By

Duket se lajmet e mira nga familja Ismaili nuk kanë të ndalur.

Pak kohë pas ardhjes në jetë të Uliksit, një tjetër zhvillim i rëndësishëm ka ndodhur.

Motra e Adelinës dhe Zanfinës, Ema ka kurorëzuar dashurinë me Afrim Humollin pas një lidhje të gjatë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Adelina e cila ka uruar çiftin përmes një postimi në Facebook. SHUMË URIME! /prive.al/

Artikuj të ngjashëm