Megan Fox lë pak vend për imagjinatë me veshjen e saj në Grammy 2024

By

Kur bëhet fjalë për preferencat e modës të Megan Fox-it, lëkura është gjithmonë ekspozimi i lëkurës.

Aktorja, 37, shkoi me një tjetër veshje të dielën mbrëma, duke marrë pjesë në Jam for Janie Grammy Awards Viewing Party me një fustan zinxhir të tejdukshëm.

Pjesa ishte e zbukuruar me pajte argjendi dhe ndërsa ajo zgjodhi të anashkalonte sytjenat, ylli i “Jennifer’s Body” kishte veshur një tanga të bardhë poshtë veshjes.

Fox  u mbulua për një kohë të shkurtër me një pallto të zezë me gëzof të tepërt për t’u mbrojtur nga shiu.

Megan Fox wearing a chainmail dress at the Grammy Awards 2024 Jam for Janie viewing party

Artikuj të ngjashëm