Beyonce veshi një fustan dhe i mahniti të gjithë!

By

Ajo solli në jetë binjakët Sir dhe Rumi më pak se një vit më parë.

Mirëpo ylli botëror Beyonce, ka arritur të rikthehet në forma të mahnitshme trupore, të cilat i prezantoi përmes një fotografie në Instagram këtë të mërkure.

36 vjeçarja divë, ka shfaqur figurën e saj si orë rëre në një fustan të mrekullueshëm me lule.

Beli i saj i theksuar tregon që ajo ka punuar shumë për ta rifituar trupin pas lindjes, ndërsa edhe këmbët e saja në mini fundin e veshur, dukeshin shumë të tonifikuara. /Prive.al

She looks amazing: The Houston-born 36-year-old pop diva showed off her chiseled figure in a cleavage-baring dress that was cinched in around her trim midriff

Artikuj të ngjashëm