Astrologia i përmend Labinot Tahirit rininë e vështirë

By

Lorofili kishte përgatitur edhe leximin e yjeve për Labinot Tahirin.

Ndër të tjera, ajo i përmend edhe rininë e tij të vështirë, gjë që edhe këngëtari e pohon.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë parashikimin e astrologes dhe rrëfimin e Labit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm