1 milion ndjekës por Elvanës i ndodhi e papritura me Ty Dolla $ign (FOTO)

By

Në fillim të këtij muaji, Elvana Gjata solli projektin e saj të dytë ndërkombëtar, kësaj radhe në bashkëpunim me Ty Dolla $ign me titull “Off Guard”

Edhe pse Elvana mori mbështetje nga kolegët e saj shqiptar, reperi amerikan ishte pothuajse i fundit që këtë projekt e publikoi në llogarinë e tij në Instagram në të cilin numëron miliona ndjekës.

Por, çfarë ndodhi?

Ty Dolla $ign e fshiu bashkëpunimin e tij me Elvanën dhe sot nuk figuron në Instagramin e tij.

Megjithatë, projekti ka marrë rreth 1.6 milion klikime në youtube, dhe përveç kësaj, Elvana ka arritur 1 milion ndjekës në Instagram./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm