Me seksi se në fotografinë e fundit, se keni parë Erën më herët

By

Që prej shpërthimit ndërkombëtar me ‘Bonbon’, Era Istrefi ka qenë vazhdimisht në lëvizje.

Nga Prishtina në Londër e nga Londra në Amerikë përtej oqeanit, itenerari i këngëtares ka qenë ‘i çmendur’.

E në gjithë këtë ritëm jetese intenzive, Era ka pasur një gjë prioritet – veten e saj.

Regjimi i fitnessit dhe ushqimet e zgjedhura me kujdes vetëm se kanë dhënë efektin e tyre.

Me peshë të shtuar, Era ka shkëlqyer në fotografinë e fundit të ndarë me ndjekësit në rrjete sociale ku lirisht mund të themi se linjat trupore i ka në top formë. Një trup si të Erës do e donte secila femër. /Prive.al

Look-alive

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Artikuj të ngjashëm