Aulona dhe Fatma i ‘testojnë’ live në emision Roza Latit gjoksin e bërë operacion

By

Dita e sotme dy prezantueset e njohura të emisionit ‘Thumb’, Aulonën dhe Fatmën i gjeti mysafire në  ‘Hangover’ tek Roza Lati në Radio MCN.

Siç edhe jemi mësuar t’i shohim zakonisht dyshen duke ‘Thumbuar’ vazhduan këtë ‘traditë’ edhe me Rozën.

Një video e publikuar nga Aulona e shfaqë atë teksa i teston gjoksin e bërë operacion javë më parë Rozës e cila kishte treguar edhe publikisht për një gjë të tillë.

Sidoqoftë i gjithë ky postim ishte në formë shakaje pasi që emisioni i sotëm shkoi për mrekulli e dyshja në një far forme i kthyen nderin e një jave më parë Rozës e cila u pa prezente në ‘Thumb’. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm