Me paratë e xhaketës që bleu Morena Taraku, ne mund të blinim veturë dhe të mirë madje

By

Përveç se me pamjen e saj, Morena Taraku është vajza e famshme shqiptare që njihet edhe për jetën tejet luksoze që bën.

Modelja e këngëtarja Taraku e cila së fundmi po jeton në Stamboll, po që i pëlqen gjërat e luksit dhe çmimet prej mijëra eurosh për çanta e këpucë s’janë të pazakonta për të.

Dhe e tillë është edhe një xhaketë me lëkurë pitoni.

Këngëtarja ka publikuar në Instagramin e saj një xhaketë me lëkurën e këtij gjarpri, që njihet si një ndër më të shtrenjtat, ndërsa faqja shqiptare në Instagram “What They Wearing”, e ka publikuar markën e xhaketës dhe sigurisht çmimin marramendës të saj.

Xhaketa e Morenës vjen nga marka Max Macchina ndërsa kushton rreth 8000 euro!!! /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BrIsjnjHzxB/

 

Artikuj të ngjashëm