Ja ku vjen: “Faj” e Samantës dhe Ermalit publikohet (VIDEO)

By

Është një kombinim interesant që ndoqi trendin e fundit në muzikën shqiptare, atë të bashkëpunimeve.

Këngëtarja Samanta Karavella dhe Ermal Fejzullahu, kanë lansuar këtë të premte me klip këngën e tyre më të re “Faj”.

Tekstin e këngës së tyre e ka shkruar Fifi, ndërsa kripi i sjellë këngëtarët në një paraqitje elegante.

Përndryshe, Samanta për Prive pati thënë se këtë këngë e kishte planifikuar ta realizonte solo, megjithatë i kishte pëlqyer shumë ideja që ta sillte me Fejzullahun, për të cilin thotë se e kishte dëgjuar që e vogël. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm