I këndon ndarjes por me ritme, Teuta Selimi publikon këngën e re

By

Ritmike dhe që i flet dashurisë.

Këngëtarja e famshme kosovare Teuta Selimi, ka lansuar këtë të hëne këngën e saj të re të shoqëruar me video klip.

Selimi e ka lansuar edhe klipin e këngës që është xhiruar jashtë Kosovës, ndërsa edhe kësaj here këngëtarja ia ka dalë të duket shumë atraktive, elegante dhe me stil.

Kënga e saj e re quhet “Zemrën Fale” dhe i dedikohet një dashurie, për të cilën këndon një vajzë zemra e së cilës e do një djalë dhe kërkon të jetë me të. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm