Më në fund, Rozana Radi sqaron relacionin me kolegen e saj

By

Ka pak muaj prej kur ka nisur aventurën televizive me emisionin investigative ‘Boom’ në Ora Neës mirëpo kjo etapë i është komentuar shumë këngëtares Rozana Radi.

Tash e disa muaj, portalet vlojnë me thashetheme mbi një prishje të mundshme të raporteve mes saj dhe partneres në emision, Fiori Dardhës pa bërë akoma një vit punë së bashku.

Por cila është e vërteta e kësaj çështje?

A flasin mes vete dy shoqet (e dikurshme)?!

Detajet në videon e mëposhtme

Artikuj të ngjashëm