Sinan Hoxha e Andrra Destani me fotosesion të veçantë – çifti shfaqen si yje fotografie (FOTO)

By

Nuk i kemi parë asnjëherë bashkë në një fotosesion të tillë fotografik.

Madje kjo është ndër të rrallat hera që Andrra Destani dhe këngëtari Sinan Hoxha, si bashkëshortë që janë, bëhen bashkë për një fotosesion.

Dyshja kanë realizuar fotografi shumë profesionale bashkë, derisa përmes këtyre imazheve portretizojnë edhe dashurinë që kanë për njëri tjetrin.

Hoxha e Destani, janë të martuar prej disa vitesh, e bashkë e kanë edhe një djalë me emrin Ansi.

https://www.instagram.com/p/Bt0iOf4H6GP/

Artikuj të ngjashëm