Ja dhe urimi i Adelinës dedikuar vëllaut!

By

Eshtë kjo këngëtarja Adelina Tahiri e cila këtë ditë ka lansuar edhe projektin e saj më të ri ‘Më mirë pa ty’, e që tematika e kësaj këngeje ka qënë tërësisht personale.

Nga ana tjetër këngëtarja aktualisht po kalon disa ditë pushim në bregdet, e duket se është nën shoqërinë e familjes.

Sot vëllau i saj, Edmondi, feston datën e lindjes ku edhe nuk ka munguar urimi nga kjo e fundit.

‘Urime ditëlindjen vëllau im! Cdo urim do jet shume i vogel… Te deshiroj te gjitha te mirat e kesaj bote… Ti gezosh edhe 100 tjera. Të dua!!’- shkruan Adelina në llogarinë e saj Instagram./Prive.al/

adelina

edmons

 

Artikuj të ngjashëm