Korab Shaqiri vjen me një moment të mrekullueshëm me të birin

By

Këngëtari Korab Shaqiri u bë baba në fillim të këtij viti dhe tani po shijon muajt e parë të jetës me të birin e tij.

Nga përditshmëria nuk po mungojnë as imazhet e bukura që gjithmonë do t’i mbeten kujtim atij dhe familjes.

Ndërsa, në imazhin e fundit që ka publikuar me djaloshin e vogël, Korabi shfaqet një baba tepër cool dhe shumë i lumtur. Kurse, në një video në Instastory, djali i tij kënaqet nën tingujt e këngës “Qingji i Vogël”, që tregon se qysh tash ai ka filluar ta edukojë të birin që mbanë emrin Alte për muzikë. /Prive.al

?

A post shared by Korab Shaqiri (@korabshaqiri) on

Artikuj të ngjashëm