Më në fund! Kourtney dhe Travis Barker martohen zyrtarisht

By

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker janë martuar.

Ylli i “The Kardashians” dhe rokeri i Blink-182 u martuan – me të vërtetë këtë herë – në Santa Barbara, Kaliforni, të dielën, raportoi TMZ. Dyshja u panë me veshje tradicionale të dasmës në gjykatën në qendër të qytetit në Anacapa, ku gjyshja e Kardashian, Mary Jo “MJ” Campbell dhe babai i Barker, Randy, shiheshin duke qëndruar pranë tyre.

Kardashian dhe Barker, u nisën me një makinë klasike të zezë, e cila kishte një tabelë të lidhur në tablla që shkruante “Të sapo martuar”.

Ceremonia me pamje klasike ishte shumë larg dasmës së tyre të rreme në Las Vegas pas ndarjes së çmimeve Grammy.

Kardashian më vonë konfirmoi se dasma në Vegas nuk ishte legjitime, pasi çifti nuk kishte licencë për ta bërë ligjërisht këtë veprim.

Artikuj të ngjashëm