Foto nga shesh-xhirimi: Era Istrefi, mahnitëse në klipin e këngës së botërorit (FOTO)

By

Para pak ditësh, Prive raportoi ekskluzivisht se Era Istrefi do të jetë zëri i himni të Kampionatit Botëror.

Lajmin menjëherë e konfirmoi nëna e saj, më pas mediat ndërkombëtare, e pak minuta më parë edhe vetë Era.

Këngëtarja e cila tashmë ka depërtuar edhe nëpër botë, postoi fotografi nga shesh-xhirimi i klipit për këngën me Will Smith dhe Nicky Jam e cila do të dëgjohet gjatë tërë kampionatit.

Në foto, në të cilat Era po duket ‘bombastike’, janë etiketuar edhe artistët me famë botërore si dhe producenti i cili u kujdes për këngën, Diplo./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BjF315gj7m0/?taken-by=strefie

Artikuj të ngjashëm