Me lule në dorë, Genta pritet me plot dashuri në aeroport nga… (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur pas përfundimit të të gjitha angazhimeve në Kosovë e në përgjithësi në Europë ditën e djeshme mori rrugën për në SHBA.

E këtë udhëtim Genta nuk po e ndërmerrte e vetme pasi pranë saj u pa edhe nëna e cila po rikthehej në shtëpi në SHBA.

Me të arritur në aeroport ndodhi edhe surpriza e parë për Gentën.

Me lule në dorë e plot dashuri në zemër, nipi dhe motra e saj po e prisnin Gentën dhe nënën e saj të cilat sapo kishin mbërritur aty.

Genta, sigurisht se nuk do të mund të imagjinonte për ndonjë pritje më të mirë pasi muaj më parë në një intervistë për Prive ajo tregoi se sa e lidhur është me nipin dhe motrën e saj. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm