Enca zbulon në intervistë fotografi erotike?!

By

E ftuar në intervistën e saj e të dytë 60 sekonda, këngëtarja Enca Haxhia pa komplekse i është përgjigjur të gjitha pyetjeve provokative.

Mes tjerash artistja zbulon se ka larguar disa njerëz nga jeta e saj dhe që nuk është penduar për të këtë veprim.

Po ashtu zbuloi se kënga ‘Jealous’ është dedikim e ndërsa në pyetjen se a mban fotografi erotike ajo u përgjigj po, e ndërsa nxjerr telefonin për t’ia treguar gazetarit të Prive, Artan Telaku.

Më shumë mund ta kuptoni në këtë video./Prive.al

Artikuj të ngjashëm