Hekuran Krasniqi publikon këngë me Vjosa Eminin, dyshja sollën melodi e vargje dashurie (VIDEO)

By

Këngëtari i famshëm kosovar sapo ka publikuar një bashkëpunim. Dhe emri që ka zgjedhur për krah kësaj here Hekuran Krasniqi, është Vjosa Emini.

Ky është bashkëpunimi i parë i dyshes, ndërsa kënga ka vargje dashurie.

Klipi i Vjosës dhe Hekuranit është xhiruar në Budva të Malit të Zi, derisa pamjet rreth bregdetit janë fantastike.

“Hajde një natë”, është një këngë ritmike që të bën të vallëzosh në momentin e parë që e dëgjon ndërsa teksti është shkruar nga Alban Miroci. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm