Ka lajme të reja nga Rihanna

By

Rihanna është kthyer sërish në muzikë, sipas A$AP Rocky.

Teksa ishte në Paris këtë fundjavë, reperi i nominuar për Grammy, u pyet nga një fans i Rihanna-s për albumin e saj të nëntë të ardhshëm, i cili ende nuk ka një datë publikimi.

Pasi fansi e inkurajoi reperin të fliste me Rihanna-n “për albumin”, Rocky u përgjigj me një përditësim të shkurtër.

“Ajo po punon për të,” tha ai me një buzëqeshje në një video nga fansat e shpërndarë në rrjetet sociale të shtunën.

Përgjigja e tij mori brohoritje nga disa fansa në rrugë, si dhe fjalët “Ne të duam, A$AP!”, shkruan People, transmeton Klankosova.tv.

Artikuj të ngjashëm