Me këtë femër, Flori Mumajesi sjell bashkëpunimin e radhës!

By

Këngëtarja Besa Kokëdhima dhe kantautori Flori Mumajesi siç ka marrë vesh Prive po punojnë për një këngë të re.

Ky projekt është bashkëpunim i tyre i cili do të publikohet diku në fillim të muajit Qershor.

Detaje tjera nga ky bashkëpunim nuk janë mësuar por dihet se produkti do të dal nga Threedots.

Ndryshe, dyshja që janë edhe miq shumë të mirë me njëri-tjetrin kanë një histori të gjatë të bashkëpunimeve të suksesshme në rrafshin profesional.

Dyshime se a do jetë kjo këngë hit apo jo, nuk kemi! /PRIVE.AL

floribesa

Artikuj të ngjashëm